“Kış soğuğunda beyaz bot giyilir mi?” dediğini duyar gibiyiz. Her kombinin altına rahatlıkla giyilen beyaz spor ayakkabılardan sonra bu sezon botlar da beyaza büründü. İlk olarak 2017 İlkbahar- Yaz sezonunda karşımıza çıkan beyaz botlar, farklı tarzlarıyla 2018 Sonbahar- Kış sezonunun en gözde parçaları arasında yerini aldı. Bu yeni trend oldukça iddialı ve cesur olacak bizden söylemesi.Yeni sezona beyaz botlarla adım at!

Nasıl Kombinlenir?

80’li yıllarda trend olan beyaz botlar bu sezon işlemeli ve gümüş detaylarla geri döndü. Ayakta son derece zarif duran beyaz bot ve çizmeler, her türlü kıyafet ile oldukça rahat kombinlenebilenebiliyor.

Beyaz botlar, model çeşitliliği bakımından bir çok tarza hitap ediyor. Tercih tamamen sana ait, ister kovboy stili, ister sivri burunlu klasik modeller…  Alıştığımız diğer botlar gibi tüm pantolon, etek ve elbise modelleriyle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Ayrıca beyazın her renk ile muhteşem uyumunu düşünücek olursak, kıyafetler için renk seçimi yapmak oldukça kolay olacaktır.

Nemoda.com.tr olarak yeni sezon ayakkabı modellerini senin için bir araya getirdik. Bot, bottie, çizme modelleri indirimli fırsatlarıyla seni bekliyor. Nemoda.com.tr’yi takip et yeni sezona beyaz botlarla adım at!