Tek ve sadece size özel olarak üretilen el yapımı tasarım çanta modelleri diğer ürünlerden farklı bir yerdedir. Ruhun bir parçası olarak zanaatkar ellerden özenle çıkar ve size ulaşır. Yapın aşaması zahmetli ve biraz uzundur. Ama bunu her zaman saygıyla karşılarız. Sizin için üretildiğini bilmek ve bunu beklemek ayrı bir keyiftir çünkü sınırlı sayıda üretilen tasarım çanta modelleri özel markalar tarafından tasarlanmaktadır. Alışıla gelmiş modellerden ziyade, uniq tasarımlardan oluşan tasarım çantalar kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır.

365772_33285_1485181379_1000

Deri Tasarım Çantalar;

İhtiyaçlarımıza göre farklı model ve boyutlarda üretilen deri tasarım çantalar,  yıllardır hayatımızda. Günümüzde suni derilerden üretilen çantalar uygun fiyatlarından ötürü tercih edilsede, deri tasarım çanta kullanmanın hazzı çok daha farklıdır. Deri tasarım çanta, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kokusu, yumuşaklığı ve sağlamlığıyla kendini özel hissetmenizi sağlar. Model ve tarzına göre her ortama uyum sağlan deri tasarım çantaların modası kolay kolay geçmez. Bakımını yaptığınız sürece, deri çantaların evladiyelik olduğunu söyleyebiliriz.

 

IMG_4389-(2)

Keçe Tasarım Çanta;

Rahat işlenebilir oluşunun yanı sıra uygun fiyatlı olmasından ötürü, son dönemlerde tasarımcıların dikkatini çeken keçe, birçok farklı formalarda karşımıza çıkmakta. Üretilen ürünler arasından en popüler olanı keçe tasarım çanta modelleri olduğunu görüyoruz. Omuzlarda, sırtta hafifliğin garantisini veren keçe tasarım çanta modelleri değişik renk ve desenleriyle bir kaç sezondur radarımızda. Yumuşaklığını da düşünecek olursak keçe tasarım çanta modelleri kullanım bakımından oldukça konforlu.

02

Kapüşonlu Tasarım Çanta;

Şapkasız, şemsiyesiz sokağa çıktığımız bahar aylarında, ani bastıran yağmura yakalandıysak ve kapüşonlu çantamız ysnımızdaysa son derece şanslıyız. Çantayla bir kapüşonu olan,  fermuarlı olması nedeniyle dilediğiniz zaman çıkararak normal sırt çantası olarak da kullanabileceğimiz kapüşonlu tasarım çantalar son derece hafif kumaştan üretilmiştir. Uzun ya da kısa gezilerinizde, spor amaçlı bisiklet turları ya da koşularda son derece kolay bir kullanımı olan kapüşonlu tasarım çantaları bizi çok sevdik.

Nemoda.com.tr olarak keçe ve deriden üretilmiş tasarım çantaları sizin için bir araya getirdik. Tasarımcıların uniq olarak tasarladığı, el yapımı ürünler sizi bekliyor. Sevdiklerinize hediye ettiğiniz taktirde kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak tasarım çantalar, son derece şık ve özgün birer hediye olma özelliğini taşıyor. Agarapati Leather, Askıda, Beebag Design, Limon, Los Banditos, Morikukko, Nar Atelier gibi birbirinden şık tasarım ürünler şimdi bir tık uzağınızda.