Tarih boyunca moda parçası olarak kabul edilmeyen hırka 2017/18 Sonbahar- Kış sezonunun trend parçası olarak karışımıza çıkıyor. Serin havalarda üzerimize almaya alıştığımız hırka modelleri renkleri ve farklı tarzlarıyla dikkatleri çekiyor. Okul üniformalarının vazgeçilmezi, anneanne ve dedelerimizin asla üzerinden çıkarmadığı hırkalar tasarımcıların dokunuşlarıyla tüm önyargıları yıktı.
20171502_street_style_tuan_le_thoi_trang_new_york_thu_dong_2017_deponline_07-copy

Grafik desenler ve neon renklerle hırka modelleri 2017/18 Sonbahar-Kış sezonunda moda dünyasına geri dönüş yapıtı. Her stile ve kombine hitap edecek şekilde tasarlanan hırkalar modern kadının kalbini çalacak şekilde tasarlandı.renkli

Sezonun Öne Çıkan Hırka Modelleri

Tasarımcılar bu kış bel bölgesini açıkta bırakan “cropped” modellere  koleksiyonlarında yer veriyorlar.
cropped hırka

İşlemelerle süslü hırkalar ile hayalindeki küçük hanımefendi görünümünü kelem eteklerle kombinleyerek elde etmen mümkün.işlemeli

90’lı yılları akıllara getiren uzun hırkaları kemer ile kombinleyerek şıklaştırabilir, jean parçalar ile daha sportif bir görünüm elde edebilirsin.
stilniy-remen

Ya da el örgüsü hırkalarla salaş bir görünüm elde edebilir, vintage denim pantolonlar veya kalem etekler ile rahatlıkla kombinleyebilrsin.
gizele-oliveira-street-style

Nemoda.com.tr olarak hırka modellerini senin için bir araya getirdik. El örgüsü olarak örülen, her tarza hitap eden hırka modelleri indirimli fırsatlarıyla seni bekliyor. Nemoda.com.tr’yi takip et, yeni sezon trendlerini kaçırma.