Güneş havayı ısıtmaya başladı bile. Botları, çizmeleri yatak altlarına kaldırma zamanı geldi desek yerinde olacak. Spor ayakkabılardan da sonra, ayaklara özgürlük zamanı başlıyor. 2017 sandalet trendleri, havaların iyice ısınmasıyla beraber, sokakta kendini göstermeye başlayacak. Tüm kış çorabın, ayakkabının içinde kalan ayaklar da özgürlüklerini ilan etme fırsatı bulmuş olacak. Nemoda olarak, 2017 İlkbahar/Yaz sezonuna damgasını vuracak modelleri senin için derledik.

1cfb80344b8d111f79cba7ef5be7b377

Kalın Bantlı ve Platform Modeller

Kullanımı son derece rahat olan bu modeller geçen sene olduğu gibi bu sezonda favoriler arasında yerini aldı. Hem boyu uzun gösterip, hem de ayakları acıtmaya bu modeller gerçekten de kurtarıcı parçalar. Spor kıyafetlerle kombinlendiğinde  son derece şık duran kalın tabanlı modeller; kot şortlar tshirtler, spor etek ve elbise modelleriyle konbinlemekte fayda var.  Spor ve rahat bir tarza sahipsen bu yaz mutlaka kalın bantlı, platformlu sandalet modellerinden bir tane edinmelisin, bizden söylemesi.

Cq8H43LWYAANCFE

Bilekten Bağcıklı Modeller

Defilelerin gözdesi olan bilekten bağcıklı topuklu sandalet modelleri için sezonun parlayan yıldızı desek yanlış olmaz. Topuklu ve topuksuz olan bu modeller şık kombinlerin tamamlayıcı parçası olmaya aday. Püskül ve ponpon detaylarla hareketlendirilmiş olan modelleri spor şık kıyafetlerle rahatlıkla kombinleyebilirsin.

2a21dc1f642d0e206ba513df5a212f31

Mini Mini Topuklar

Uzun topuklara bu sezon elveda deme zamanı geldi. 60’lardan birer esinti olan kısa topuklu sandaletler bu sezonun oldukça popüler. Nostaljik bir esintiye sahip bu modeller cool bir duruşa sahip olmasada midi boy eteklerin altında kendilerini gösteriyor. Etek ve elbise kombinlerinizin altında çok şık duracak olan kısa topuklu sandaletlerle son derece elegant bir duruşa sahip olabilirsin.